Anasayfa > Haberler > Gezi > TÜRK HAVAYOLLARI İLE HAVAİ HAVAYOLLARI ORTAK UÇUŞ ANLAŞMASI İMZALADI

TÜRK HAVAYOLLARI İLE HAVAİ HAVAYOLLARI ORTAK UÇUŞ ANLAŞMASI İMZALADI

thy

Türk Havayolları, Türkiye den Hawai adalarına seyahat eden müşterileri için Hawaii Havayolları ile bir ortak uçuş anlaşması imzaladı. Müşterilerin daha rahat seyahat edebilmeleri için geniş seçenekler barındıran bu anlaşmanın gelin detaylarına bakalım.

Bu anlaşma, Türk Havayollarına ‘TK’ olan kendi rezervasyon kodunu Havaili müşterilerin Osaka, Japonya ve Honolulu arasında gerçekleştirdiği günlük uçuşlar ile Hawai Havayollarının, Honolulu ile Seul ve Kore arasında haftada beş kez gerçekleştirdiği uçuşlara yerleştirmesine olanak sağlıyor.

Hawaii nerede ?

Türk Havayolları İstanbul ve Osaka arasında haftada 7 uçuş gerçekleştirirken İstanbul ve Seul arasında 11 uçuş gerçekleştirmekte. Bu anlaşma; cazip, çekici ve kültürel bir şehir olan İstanbul ve güzel, Pasifik okyanusunda bulunan ve egzotik adalarıyla dikkatleri çeken Havai adaları arasında seyahat eden müşteriler için kusursuz bir deneyim fırsatı yaratıyor aynı zamanda.

Anlaşma ABD de yapılan törenle Türk ve Hawaii Havayolları temsilcileri tarafından duyuruldu. Türk Havayolları yönetim kurulu başkanı İlker AYCI yaptığı konuşmada, Türk Havayolları ailesi olarak Havai Havayolları ile yapılan anlaşmadan son derece mutlu olduklarını belirterek aynı zamanda bu anlaşma ile her iki havayolu ağı için geçerli olacak seyahat fırsatlarını müşteriler için maksimize konuma geleceğini de ekledi.

Uçuşlar ilgili ülkelerin sivil havacılık otoritelerinden gelen gerekli izinlerle satışa hazır olacak.

Türk ve Havai Havayolları aynı zamanda New York un John F. Kennedy Havaalanı’na her taşıyıcıyı dâhil edecek genişletilmiş bir ortak uçuş anlaşmasını da uygulamaya geçirmeyi düşünüyorlar.

Havai Havayolları CEO su Mark Dunkerley anlaşma ile ilgili görüşlerini ise şöyle dile getirdi. ‘ İstanbul’dan bizim adamıza kadar seyahat edecek olan Türk Havayolları müşterilerini otantik Hawaii misafirperverliği, ödüllü zamanında performans ve servis kalitesi ile karşılamayı dört gözle bekliyoruz.’

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Top
error: Content is protected !!