Anasayfa > Keşif > Como Gölü Kenarında Krallara Layık Bir Tatil : Villa la Gaeta

Como Gölü Kenarında Krallara Layık Bir Tatil : Villa la Gaeta

Villa la Gaeta

İtalya gezilecek yerler kapsamında, eğer Milano şehri rotanız üzerindeyse, o halde Como Gölü’nü mutlaka Milano gezilecek yerler rotanıza alın. Bundan sonrası ise çok basit. Milano’ya geldikten sonra Como Gölü’ne gitmemek, tekne turu yapmamak ve hatta bu güzel şatoya uğramamak hiç olmaz. O halde haydi, bu güzel şatoyu keşfe çıkalım!

2006 yılında gösterime giren Casino Royale filmine de ev sahipliği yapan Villa la Gaeta’ya aynı zamanda James Bond Şatosu da denmektedir. Menaggio ve San Siro’ya komşu olan Como Gölü’nün dibindeki bu muazzam şatonun etrafı dar patikalı yemyeşil parklar, çitler ve çeşmelerle çevrilidir. Filmde geçen sahnede, Bond şatoda ateş açtığında, Mr. White karşısına çıkar ve “Bond, James Bond…” der.

Colo Lake manzaralı şatonun içindeki daireler kiralıktır ve 4000 metre karelik bir alana sahiptir. Şatonun aynı zamanda özel bir plajı da bulunmaktadır. Menaggio golf sahası 10 dakikalık bir uzaklıktadır. Como gölünü şatoya ait bir botla keşfe çıkabilirsiniz.

Dairelerin, kendisine özel bir girişi vardır; bu girişte akşam yemeğinizi yiyebilir ve gölün muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. 2 aile ya da 2 çift için çok ideal olan bu şatoda toplam 2 tane ayrı daire vardır. Her 2 daire de lüks dekore edilmiştir ve her türlü ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda bu dairelerde kocaman,  teraslı bir yatak odası vardır ve göl manzarası da ekstra bonustur.

Gerçek bir James Bond tatili yaşamak isterseniz, işte doğru adres burası!

 

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Top
error: Content is protected !!