Anasayfa > Haberler > Gezi > Benzeri Daha Önce Olmadı: Eyfel Kulesi’nde Konaklayabileceksiniz

Benzeri Daha Önce Olmadı: Eyfel Kulesi’nde Konaklayabileceksiniz

1889 yılında inşa edildiğinden bu yana, 250 milyonun üzerinde ziyaretçi çekti ve her yıl da 7 milyon ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Fakat hiçbirisinde gece boyu o yükseklikte kalıp sabahın ilk ışıklarını izlemediniz – tabi şimdiye dek!

UEFA Euro 2016 futbol turnuvası boyunca, kiralama şirketi HomeAway, Paris Eyfel Kulesinin bir bölümünün tatil & konaklama yerine dönüştürüyor olacak.

Eyfel Kulesi kaç metre?

300 metre yüksekliğindeki bu kuleye daha önce hiç tırmanmış mıydınız? Kimler mi bu şansı yakalayabilecek? Tabi ki şu yarışmaya katılıp da kazanan 4 şanslı kişi. her kazanan, 5 kişiye kadar yanından davetli getirebilir. Kulağınıza nasıl geliyor; romantik, sıra dışı, heyecan verici..? Konaklayacağınız bölüm Paris Kulesi’nin 1.seviyesinde, yerden 172 feet yükseklikteki bölümde. Burası, yaşam alanlarına dönüştürülerek yeniden yapılandırılıyor, Fransız iç mimar Benoit Leleu bu konuda takımının başında hazır bulunuyor.

Yarışma şu anda devam ediyor,  yarışmaya katılacaklar şu soruyu cevaplamalılar:

  • Eyfel Kulesi, tüm gece senin olsaydı ne yapardın?

Kazananların ödülleri nedir?

  • Sen ve senle birlikte maksimum 5 arkadaşın da Eyfel Kulesi’nde 1 gece geçirebilir.
  • Ekstra 3 gece Paris’te HomeAway ile konaklama 
  • Eyfel Kulesi’nde akşam yemeği ve kahvaltı
  • Expedia’nın sağladığı uçuş

HomeAway’in CEO’su Brian Sharples, tüm bunları “bir insanın ömrü boyunca yaşayacağı en epik tatil anısı” olarak değerlendiriyor.

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

Top