Anasayfa > Haberler > Fotoğraf > En İyi Instagram Gezginleri

En İyi Instagram Gezginleri

Onlar gurme, adrenalin delisi, hayvan aşığı ya da dünya gezgini olabilir; ama asıl dikkat çeken şey onların Instagram paylaşımlarını gördüğünde herkesi hayrete düşürüp kendinden geçirmesi. Bizim seçtiklerimiz işte burada:

1.@chrisburkard

National Geographic tadındaki fotoğraflarıyla hem göze hem de ruha hitap eden muhteşem bir gezgin fotoğrafçı. Ondan ilham alınacak o kadar çok şey var ki! Genel olarak geniş yolları ve sahilleri, bir de gökyüzünü fotoğraflar. Sanki kimsecikler etrafta yokmuş gibi hissedersiniz, fotoğrafını çektiği yerler hemen ilgi uyandırır.

 

@chrisburkard

2. @helloemilie

Aynen bir antropolog gibi işler fotoğraflarını, zaman zaman Gezitta’da görmüşsünüzdür fotoğraflarını büyük bir zevkle feature ettiğimizi. Sonsuzluğa giden bir trende yerleştirir verir objesini, kişisini, sizi de sürükler bir yerlere…Sadece şıklığıyla değil, yarattığı gizemle de ruhuNuza hitap eder.

 

helloemilie

Galerisindeki renkler ve görseller öylesine gerçekçi ki, sonbaharın sesini ayağınızın altındaki çıtırdayan yapraklarda hissedebilirsiniz. Yere çarpan yağmurun sesi ya da ışıldayan güneş, kesinlikle kıyas götürmez.

 

punkodelish

4. @girleatworld

Açken asla yemek alışverişi yapmayın derler hani…Bu kız için de aynı şeyi diyebiliriz; açken galerisine sakın bakmayın. Hong Kong’da bir kurabiye ya da bir toblerone veya İsviçre’de nefis bir sütlü çikolata yiyor olabilir; hesap kesinlikle sizin de aynısından yapmanızı hitettirecek bir hesap. Hatta Galata Kulesi’nden bile bir fotoğrafı var!

 

girleatworld

5. @abandonedearth

Dikkat! Önemli işlerinizi halletmeden bu hesaba sakın bakmayın; şayet kendinizi kaybetmeniz işten bile değil! Takipçilerin de fotoğraflarının paylaşıldığı “terkedilmiş” konseptli fotoğraflar inanılmaz büyüleyici.

 

abandonedearth

6. @expertvagabond

Grönland’deki yolculuğunu tüm çıplaklığıyla paylaşan ve dökümante eden bir gezginin hesabını niye takip etmeyesiniz ki? Neşe, eğlence dolu bu hesap kaçmaz, kaçmamalı!

 

expertvagabond

7. @jordanherschel

Her şeyi geride bırakıp doğanın içinde- vahşi yaşamın ta kendisinde – yaşamak isteyenler için harika bir galeri işte burada. Bir tarafta bir çadırın muhteşem bir manzarasını görebilir, diğer tarafta bir ceylanın bir dereden su içtiğine tanık olabilirsiniz.

 

jordanherschel

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Top
error: Content is protected !!