Anasayfa > Haberler > Gezi > Gezitta Ödüllü Yarışma Bilgileri

Gezitta Ödüllü Yarışma Bilgileri

Artık Gezitta’nın her paylaşımını (Web sitesi’ndeki ya da Facebook’taki) paylaşmanız sizi ödüle bir tık daha yakınlaştıracak. (Gerçek kullanıcılar, profil fotoğrafı ve ismi gerçek olanlar yarışmaya dahil edilecektir, SPAM kontrolü yapılmaktadır.)

Nasıl mı? Kampanya bilgileri ve katılım koşulları aşağıdaki gibidir:

1. Facebook.com/gezitta sayfasında yayımladığımız fotoğraf, yazı gibi her türlü içeriği kendi facebook sayfanızda “public” yani “herkes açık” olarak paylaşın. Aksi halde kimin paylaştığını göremiyoruz. Ne kadar paylaşım yaparsanız, o kadar kazanma şansı yakalayabileceksiniz. Her paylaşımınız +1 çekiliş hakkı demektir. Ödüle dahil olacak paylaşımlarınız, 10.08.2016 tarihi ve sonrasındaki gezitta.com sayfasındaki postlarımız olacaktır. Bu tarihten önceki postlara yapacağınız paylaşımlar sayılmıyor. Günde 3 çekiliş hakkı limitimiz bulunmaktadır.

2. Ödül: Yarışma 20 Eylül’e kadar devam edecektir; yapacağımız çekiliş sonucu adı çıkan kişiye 21-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Kapadokya Riverside Mansion’da (https://www.facebook.com/riversidemansion/

2 gece konaklama + 1 gün rehberli tur + havalimanı – otel transferleri dahil bigezgel.com tarafından organize edilen çift kişilik tatil hediye edeceğiz.  Ödül tatile, Kapadokya’ya ulaşım dahil değildir.

3. Paylaşım yaptığınızı nasıl takip edeceğiz? Paylaşım yaptığınız post’un altına “paylaştım” yazmanız ve mutlaka facebook.com/gezitta ve facebook.com/bigezgelcom sayfalarını da beğenmeniz gerekiyor. Sayfaları beğenmediğiniz zaman paylaşımı yapan kişinin kim olduğunu göremiyoruz.

4. Maksimum paylaşım sayısı kişi başına 50 olup aynı kişi tarafından çekilişe konu olacak katılım hakkı maksimum 50’dir.

5. Kampanya başlama tarihi 10.08.2016’dır. Bitiş tarihi 20.09.2016’dır.

Benzer Yazılar

2 thoughts on “Gezitta Ödüllü Yarışma Bilgileri

Bir Cevap Yazın

Top