Anasayfa > Haberler > Gezi > Govego İle Avantajlı Seyahatin Tadını Çıkarın!

Govego İle Avantajlı Seyahatin Tadını Çıkarın!

Govego Nedir?

Türkiye’de 130’un üzerinde otobüs firması ile çalışan govego’da otobüs şirketleri için bilet sorgulaması yapabilir, sefer ve güzergâh bilgilerini öğrenebilir, çıkan alternatifleri birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz. Metro Turizm, Ulusoy Turizm gibi firmalar için arama yaptıktan sonra bu firmaların arama sonuçlarını karşılaştırma şansınız var.

 

Govego Sefer Seçimi
Govego Sefer Seçimi

 

Otobüs firmalarının detaylarına, firma özelinde hazırlanan sayfalardan ulaşabilir, o firmanın sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Örneğin Ulusoy Turizm için görüntülenen sayfa aşağıdaki gibidir:

Govego Ulusoy Otobüs Bileti
Govego Ulusoy Otobüs Bileti

Govego’yu Kullanma Kılavuzu

3 adımda otobüs biletini alabilirsiniz:

1.adım: Arama kısmında tarih aralığı ve şehir girin.

2.adım: Size uygun olan firma için saat ve koltuk seçeneğini belirleyin.

3.adım: Ödemenizi govego.com güvencesi ile yapın.

Hem desktop ile hem de mobil cihazlarınızla bilet alma keyfini govego ile yaşayın.

Daha Fazlası da Var: İDO ve Uçak Bileti de govego.com’da!

Türkiye’nin kara, deniz ve havayolu ulaşım firmalarını ilk kez tek platformda birleştiren govego.com ile sadece otobüs bileti değil, uçak bileti ve İDO bileti almak da çok hızlı, kolay, güvenilir ve ekonomik. THY, SunExpress, Anadolu Jet, Pegasus ve Atlas Jet gibi sektör lideri havayolu firmalarından uçak biletlerini hiçbir ek ücret ödemeden satın alabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı ve Güvencesi

govego.com’da, ödemelerinizi “3D Secure” yani şifreli ödeme sistemi ya da 256 BIT SSL güvenli ödeme sistemi kullanarak yapabilirsiniz Bu da kişisel bilgilerinizi, kart bilgilerinizi ve ödemelerinizi güvence alarak %100 güvenli bir alışveriş keyfi yaşatır size. Bunlara ek olarak, ücretsiz bilet iptali imkânı ve 7/24 aktif bir satış sonrası destek ekibi ile govego.com size seyahat harcamalarınızda ayrıcalık yaratacak.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

Top