Anasayfa > Haberler > Gezi > İzmir Fuarı ile Ücretsiz Eğlenin ve Dünyaya Açılın

İzmir Fuarı ile Ücretsiz Eğlenin ve Dünyaya Açılın

26 Ağustos Cuma günü İzmir, muhteşem bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Geleneksel İEF İzmir Enternasyonel Fuarı’nın 85.si düzenlenecek ve 4 Eylül’e kadar da devam edecek. Partner ülke Malezya ve onur konuğu ilin Manisa olduğu fuar ziyaretçilere ücretsiz olacak.

İzmir Fuarı Hakkında

Tam 84 yıl önce Türkiye’nin ilk fuarına ev sahipliği yapan İzmir, bu sene de 85.si kez kapılarını en kapsamlı ticaret fuarı na ev sahipliği yapacak. Bu yılki ana tema “İNOVASYON” ve hedef de tasarım ve inovasyon kenti olma amacı taşıyor. Fuarda, inovatörler, akademisyenler ve özel sektör temsilcileri halkla buluşacak. Eğlence, yenilik, teknoloji, heyecan, sanat, lezzet, müzik, tiyatro, tasarım, adrenalin, dünya, Malezya, Türkiye, Manisa ve anlatmakla bitmeyecek birçok şey…Gidip görmek lazım…

 

Fuar İzmir
Fuar İzmir

 

İzmir Etkinlik Detayları

İzmir etkinlik kapsamında motor ve bisiklet gösterileri, sirk gösterileri gibi adrenalin arttırıcı şovlar izleyebilecekkken, İzmir fuar konserlerinden Murat Boz, Sertab Erener, Ajda Pekkan gibi ünlü şarkıcılar sahne alacaklar.

 

İzmir Enternasyonel Fuarı Etkinlik Takvimi 2016
İzmir Enternasyonel Fuarı Etkinlik Takvimi 2016

İzmir fuar takvimi ise aşağıdaki gibidir:

Fuar Tarihleri 26 Ağustos- 4 Eylül 2016
Ziyaret Saatleri 16.00- 23.00
Fuar Çarşısı Ziyaret Saatleri 12.00- 23.00
Fuar alanında, neyin nerede olacağını merak ediyorsanız şuradan ulaşabilirsiniz.
İEF Enternasyonel fuarı
İEF Enternasyonel Fuarı 2016

Konaklama

Fuar etkinliğinin olacağı İzmir Kültürpark, sahile 1 km, havalimanına 21km, Otogara ise 10km. uzaklıktadır.
İzmir’ e kolay ulaşım, cazip konaklama alternatifleri ve  İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. ‘nin (izfaş) anlaşmalı otellerinde özel fiyatlardan yararlanmak için  acenta@izmirfair.com.tr adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

Şehiriçi ulaşım için ilgili linkler ;
ESHOT         www.eshot.gov.tr
İZDENİZ         www.izdeniz.com.tr
İZBAN         www.izban.com.tr
İzmir’e gelmişken, İzmir merkezi de gezmelisiniz, hem tarih olarak çok uygun hem de belki Kurban bayramı ile birleştirip gezebilirsiniz. İzmir’e gitmişken aşağıdaki gezi rehblerimizden yararlanmanızı da tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

Top