Anasayfa > Haberler > Gezi > Yeni Ortaklık: Miles More ve Mileslife

Yeni Ortaklık: Miles More ve Mileslife

Avrupa’nın lideri sık uçan broşür ve ödül programı Miles More ve Çin’in yenilikçi kilometre performansı uygulaması Mileslife yeni ortaklığını duyurdu.

Yeni ortaklık ile program üyeleri,günlük yaşam rutinleri boyunca Miles & More ve Mileslife uygulamasını kullandıklarında  her mil için 1-4 RMB (Ren Min Bi, Çin Halk Cumhuriyeti resmi parası)  ödül kazanabilir. Mileslife’ı kabul edenler, tüccarlar, orta ve üst düzey restoranlar ile önde gelen kaplıcalardan; butik oteller, lüks tatil köyleri ve dinlenme etkinliklerine kadar uzanıyor.
Sık uçan broşür endüstrisinde kök salan Mileslife, geçen yıllara kıyasla büyük bir artış göstererek şu ana kadar 1000’den fazla mil kazanma imkanı sunuyor. Miles & More Uluslararası Pazarlar Müdürü Joost Greve, Miles & More ve Mileslife ortaklığının program üyelerine, çeşitli yaşam tarzı tabanlarında, tüccarlarda ise hız kazandırılmış kazanç fırsatları ile mil kazandırmanın yeni yollarından memnuniyet duyduklarını belirtti.

Mileslife ve Miles More ortaklığı ile mil kazanın.
Mileslife ve Miles More ortaklığı ile uçtukça ödül mil kazanın.

Mileslife’ı uygulama mağazasından indirdikten sonra üyeler, bilgilerini ve Miles & More hizmet kartı numaralarını ekleyerek kişiselleştirebilirler. Bundan böyle Mileslife’ın günlük harcamalarına yönelik uygulama ödemesini kullanarak ödüllü mil kazanabilirler. Üyeler kazanılan ödül millerini, Çin’de çok sayıda yerel ortakla ve Star Alliance’ın 28 üyesi de dahil olmak üzere 40 havayolu ortağıyla ödünç alabilirler.
Mileslife’ın kurucusu ve CEO’su Troy Liu, “Miles & More, başarılı müşteri sadakati deneyiminin 20 yılı aşkın bir süredir  uzman olmaları ve cazip tekliflerinin Çin’de bu tarz programların geliştirilmesinde ilham kaynağıdır.” dedi ve Mileslife’ın, Çin’deki  Miles & More üyesi olan kazanç kanallarını daha da genişleteceğine inandığını ifadelerine ekledi.

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

Top