Anasayfa > Haberler > Gezi > Hobbit Evinde Konaklamak mı? İşte Fırsat!

Hobbit Evinde Konaklamak mı? İşte Fırsat!

Washington hobbit evi

J.R.R Tolkien’in meşhur Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi kitaplarından uyarlanan film serilerini izlemeyen neredeyse yoktur. Filmler o kadar çok insanı etkisi altına aldı ki birçok hobbit sever filmin çekildiği yerleri ziyaret ederek bu anıları tekrar gözünde canlandırıyor. Peki bu anıları tüm gece serbestçe tatmak ister misiniz?

 

Hobbit house round door
Hobbit Evi Yuvarlak Kapısı

 

Amerika’nın Washington eyaletinde inşa edilen Hobbit Evi’nin replikası artık Airbnb aracılığıyla günlük kiralık olarak hizmete açılmış durumda. Columbia River Gorge dağlık bölgesinde bulunan bu küçük sevimli hobbit evi iki kişilik ve bir yatak odası içermekte. Mükemmel bir manzarası bulunan bu evde konaklayarak Bilbo Baggins’in macerasını tekrardan yaşatabilirsiniz.

 

Hobbit house bedroom
Hobbit Evi Yatak Odası

 

Yuvarlak yeşil kapısı ve tuhaf yuvarlak pencereleri ile Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi filmlerinde kullanılan Bilbo Baggins’in evinin birebir kopyası olan evde aynı Shire bölgesinde bulunan evler gibi üzeri toprak kaplı bir tepenin içine oyulmuş biçimde tasarlanmış. Çevresindeki dağlık alanda sülün, geyik, tavşan ve kuşlar gibi hayvanları içeren doğal hayatı görmekte mümkün. Şu ana kadar evi kullananlar eve tam puan vermiş olup unutamayacakları bir deneyim yaşamış oldular. Sizde böyle bir deneyim yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir Amerika ziyareti ve Airbnb üzerinden evi kiralamak.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

Top